معرفی بهترین های وب ایران

معرفی جدیدترین و بهترین های وب ایران و جهان

معرفی بهترین های وب ایران

معرفی جدیدترین و بهترین های وب ایران و جهان

معرفی جدیدترین و بهترین های وب ایران و جهان

کلمات کلیدی

تقویم رومیزی 99

دکتر مهدی خلیل مقدم

کسب درآمد نجومی – به روش رونالدو

خرید تقویم رومیزی

تقویم رومیزی

زندگینامه دکتر مهدی خلیل مقدم

درباره دکتر مهدی خلیل مقدم

خرید اینترنتی بهترین برندهای ایرانی و خارجی

تجربیات علمی و عملی مهدی خلیل مقدم

مهدی خلیل مقدم

دکتر مهدی خلیل مقدم جراح زیبایی

خلیل مقدم

محصولات خانگی اقساطی

تمامی محصولات با لیبل ضمانت حافظه پرداز دارای گارانتی مادام العمر

گرمسیری

کولر گازی دوو – اینورتر

کمپرسور اینورتر و کمپرسور T3

دل های مختلف کولر گازی T3 مناسب مناطق گرمسیری

Wash In Wash مدل SWM-842

یخچال ساید بای ساید دوو سری فرشلند مدل پارامو DES-2915MW

اسپرسوساز و کاپوچینو دلونگی مدل EC850M

خرید ادکلن ماه تولد – عطر مخصوص ماه تولد

جارو برقی مدل فوتون – Fotun

بیست تو بیست مرکز عطر و ادکلن

یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده لوازم خانگی در ایران اسنوا

پیش فروش لوازم خانگی اسنوا

فروش اقساطی یخچال در تبریز

فروش اقساطی لوازم خانگی بوش

فروش اقساطی لوازم خانگی بدون ضامن

فروش اقساطی لوازم خانگی با سفته

پیوندها

۱۱ مطلب در آذر ۱۳۹۸ ثبت شده است

 • ۰
 • ۰

 

بهترین روش انتخاب مدرسه در سال تحصیلی 99 – 98

بهترین روش انتخاب مدرسه در سال تحصیلی 99 – 98

انتخاب بهترین مدرسه در کرج

” بهترین مدرسه “، ” مشاوره برای یافتن بهترین مدرسه در کرج ” ، ” ویژگی های بهترین مدرسه ” ، ” انتخاب مدرسه خوب مهمترین مسئولیت والدین نسبت به فرزندان ” و …

درست زمانی که سن بچه ها به گذراندن زمانشون در محیط آموزشی میرسه ، تمامی این جملات و تیتر ها  با فاصله خیلی زیاد مقام اول مشغولیت ذهنی رو به خودشون اختصاص میدن و مدام در ذهن والدین بالا و پایین می شوند.

من هم مانند تمامی مادران .نگرانی دغدغه ی ثبت نام فرزندم بسیار آشفته ام کرده بود ، از هر جایی برای کسب اطلاعات و تصمیم گیری سر در می آوردم پدر و مادرم هم که در هنوز آن پاکی و سادگی قدیمیشان را دارند ، مدام سرزنشم میکردند که چرا نگرانی ! چیزی که زیاد است مدرسه ! اگر این مدرسه ها شرایط مناسبی نداشتند که آموزش و پرورش اجازه ادامه خدمت رسانی را به آنها نمی داد!

 

تا اینکه یک شب ، در مهمانی خانوادگی یکی از اقوام فرهنگی و خوش صحبتمان که اتفاقا ارتباط خوبی هم باهم داریم متوجه مشغولیت و درگیری ذهن من شد . سر صحبت باز شد و من مساله لم را مطرح کردم و از روی محبت شروع کرد به راهنمایی من.

اولین بحث ، دلیل این همه دغدغه و نگرانی : انسان فطرتا میل به پیشرفت ، بالا رفتن و تعالی دارد ، از آنجایی که فرزندان در خانواده مهمترین قسمت هدف هستند ، ” رفاه ” – ” آسایش ” و” تربیت “جزو اقدامات مهم و اولیه ای است که هر پدر و مادری حداکثر توان خود را برای ارائه بهترین و باکیفیت ترین حالت خدمت رسانی در این 3 حیطه به کار میگیرد . مدرسه هم که بعداز خانه مهم ترین مکان برای تربیت و شکل گیری شخصیت فرزندان است.

انتخاب بهترین مدرسه در کرج

با روند شرایط امروزی برای حفظ امنیت روحی و جسمی فرزندمان هم که شده باید ” انتخاب کرد ” . از میان تعداد بسیار بالای مدارسی که در هر منطقه تاسیس شده ، انتخاب بهترین مدرسه 1) متناسب با شرایط ما 2)رفع نیاز ها و انتظاراتی که بر اساس سبک تربیتی خود برای شکل گیری شخصیت فرزندمان داریم .

برای این اقدام مهم باید دست به کار شد و شرایط و ویژگی های مدارس را از تمامی زاویه ها بررسی کرد.

راه اول :

پرس و جو های محلی است یا دقیق تر از آن باید یک تنه کفش آهنین به پا کرد و یک به یک مدارس را حضورا دید ، با مشاوران پرورشی و مدیران صحبت کرد تا شرایط آموزشی و تربیتی آنها را متوجه شد .که کاربسیار حساس ، زمان بر و خسته کننده ای است .

راه دوم :

کمک گرفتن از آشنایان و دوستان است . چند نفر که می دانید ایده ها و انتظارات شما را میدانند و با هم هم عقیده اید را انتخاب می کنید . مسئولیت هر قسمت را به آنان می سپارید و از آنان می خواهید تا تمامی موارد زیر را انجام دهند :

1.محله ای که مدرسه در آن وجود دارد مناسب باشد تا نگرانی بابت مسیر رفت و برگشت بچه نداشته باشید .

2.تصویر گرفتن از محیط بیرون ، حیاط ، راهرو و کلاس های آموزشی  برای آشنایی بیشتر با فضای مدرسه  و مقایسه با مدارس دیگر .

3.بررسی شیوه آموزشی – کادر آموزشی – کلاس ها و فعالیت های فوق برنامه و خارج از درس.

که اگر خیلی هم دلسوز شما باشند در یکی دو مورد پیش می روند و بعد خسته می شوند و آنطور که باید کار پیش نمی رود.

راه سوم :

بهترین حالت این است که کار را دست کاردان و متخصص این حرفه بسپاریم .

مشاوران مدارس زیادی هستند که تمامی جوانب آمورشی و تربیتی مدارس را بررسی می کنند و بر اساس شرایط آنها را رتبه بندی می کنند.این بهترین روش پیدا کردن بهترین مدرسه برای کودک دلبندتان است .

فقط مساله کوچکی در این میان انتخاب و پیدا کردن مشاور خبره و قابل اطمینان است ، که تکنولوژی راه حل این مشکل است .

امروزه سایت های معتبر زیادی این کار ما را راحت تر کرده .

این سایت ها اطلاعات مدارس را جمع آوری  و رتبه بندی می کنند و شما گاها با پرداخت هزینه بسیار اندک برای عضویت در سایت که اصلا با هزینه هنگفت مراحل قبلی قابل مقایسه نیست ، می توانید از خدمات آنها بصورت مجازی و در هر نقطه ای که هستید استفاده کنید و در کمترین زمان به بهترین نتیجه برسید .

زمان مثل برق گذشت و وقت اتمام صحبت و خداحافظی رسید . صحبت هایشان خیلی دقیق و حساب شده بود ، از ایشان تشکر کردم . به محض اینکه به خانه رسیدم به سراغ سیستم رفتم و شروع به جستجو کردم ، یکی دو سایت عضو شدم اطلاعات خوبی داشتند .

در میان اینهمه ، سایت های معتبر ی هم هستند که رضایت مندی و کم کردن دغدغه ی ما را هدف قرار داده اند و بدون هزینه عضویت تمام این اطلاعات را به صورت کاملا رایگان در اختیار ما قرار می دهند . اتفاقا خیلی هم اطلاعات کاملی از این طریق بدست آوردم .

خیلی جالب بود ، یکی از این سایت ها اگر اشتباه نکنم بوی مهر به آدرس www.boyemehr.com که کار صفر تا صد خدمات مدارس را انجام میداد ابتکار جالبی به خرج داده بود به این صورت که هم مدارس را رتبه بندی کرده بود بر اساس خدمات و فعالیت ها هم اینکه تمام اطلاعات مورد نیاز، عکس ها ، کادر آموزشی و… را در اختیار ما گذاشته بود و امکان مقایسه مدارس هم در این محیط فراهم بود .

من که با دیدن این حجم اطلاعات جامع خودم را در آن مدرسه ها حاضر احساس میکردم .و بالاخره بعد از چند ساعت گذران اوقات در فضای مجازی تصمیم خودم را برای انتخاب مدرسه ی فرزندم گرفتم .تازه فهمیدن تکنولوژی چقدر راه میانبری برای ما در عرصه خدمات ترتیب داده اما تا به حال از آن بی خبر بودیم !من که از این پس قبل هر کاری اول آن را در فضای مجازی جستجو میکنم .مطمئنا هم در زمان هم در هزینه بسیار بصرفه تر خواهد بود ، اگر شما هم دغدغه ی رشد فزرندانتان را دارید یک سر به سایت بوی مهر به آدرس www.boyemehr.com بزنید تا لبخند رضایت را از نتیجه بدست آمده در چهره ی خود مشاهده کنید.

 

ویژگی بهترین مدارس کرج

 

 • علی صابری
 • ۰
 • ۰

۸ راه ساده و جادویی برای درمان لکه های پوستی در سال ۲۰۱۹

javan

یکشنبه 17 مارس 19 | 20:06

۸ راه ساده و جادویی برای درمان لکه های پوستی در سال ۲۰۱۹

darman-lakhau-post-www.20to20.ir_ ۸ راه ساده و جادویی برای درمان لکه های پوستی در سال ۲۰۱۹

۸ راه ساده و جادویی برای درمان لکه های پوستی در سال ۲۰۱۹

معرفی ۸ راه فوق العاده موثر و در عین حال ساده برای داشتن پوستی بدون لک و روشن که میتوانید بدون هزینه نتیجه ایده آل خود را دریافت نمائید. این ۸ راه که جزءجدیدترین روشهای سال ۲۰۱۹ می باشد را به صورت رایگان در فروشگاه اینترنتی بیست تو بیست مشاهده نمائید.

۱ فلز مس : هر شب قبل از خواب مقداری آب را در یک لیوان بریزید سپس مس را در آن قرار دهید و هر روز صبح و قبل از میل صبحانه آن را بنوشید. این نوشیدنی خانگی کمک زیادی به طراوت و تازگی پوست می کند.

darman-lakhau-post1-www.20to20.ir_ ۸ راه ساده و جادویی برای درمان لکه های پوستی در سال ۲۰۱۹

۲٫ روغن نارگیل : روغن نارگیل یک ضد باکتری و ضد قارچ فوری می باشد که از التهاب های مزمن شما را خلاص می کند. روغن نارگیل را روزانه بین دو تا سه بار بر روی نقاطی که لکه دارد بمالید. این دستورالعمل خوبی است که شما در خانه ی خود می توانید لکه ها را از بین ببرید.

 

 

darman-lakhau-post2-www.20to20.ir_ ۸ راه ساده و جادویی برای درمان لکه های پوستی در سال ۲۰۱۹

۳٫ زرد چوبه : زردچوبه به همراه روغن خردل برای از بین بردن لکه های پوستی بسیار مفید هستند.

اگر شما عجله ای برای از بین بردن لکه ها ندارید و می خواهید به صورت طبیعی از بین بروند، از زردچوبه و روغن خردل روزانه دو بار و در طی یک سال به طور مداوم استفاده کنید تا از لکه های پوستی خود خلاص شوید.

۴٫ گیاه چریش : ابتدا گیاه چریش را خرد کنید و با دوغ غلیظ مخلوط کنید سپس آنرا بر روی نقاطی که لکه وجود دارد قرار دهید.بعد از آنکه بر روی پوست خشک شد، آن را به طور کامل بشویید. این کار را به مدت ۲ هفته انجام دهید. همچنین گیاه چریش در پاک کردن خون بدن بسیار تأثیرگذار است.

۵٫ خاک رس قرمز : خاک رس قرمز متشکل شده است از مقداری زیادی مس که باعث بازگرداندن رنگدانه های پوست میشود. برای تاثیر بیشتر آب زنجبیل را با خاک رس قرمز مخلوط کنید و آن را روی لکه ها بریزید پس از آن که خشک شد آن را بشویید. شما شاهد تغییراتی پس از مدت کوتاه بر روی پوست خود خواهید شد.

 

۶٫ زنجبیل : زنجبیل در گردش خون بسیار مفید است. برای استفاده از زنجبیل آن را لایه لایه کنید سپس روی نقاط لکه دار پوست قرار دهید. این راهکار را برای دو هفته متداوم انجام دهید تا تأثیر چشمگیر آن را ببینید

darman-lakhau-post3-www.20to20.ir_ ۸ راه ساده و جادویی برای درمان لکه های پوستی در سال ۲۰۱۹

 

خرید کرم روشن کننده گیاهی پوست

خرید کرم ضد چروک گیاهی

  • علی صابری
  • ۰
  • ۰

  بهترین روش های درمان خانگی لکه‌های سیاه پوست

  javan

  یکشنبه 26 مارس 17 | 11:41

  بهترین روش های درمان خانگی لکه‌های سیاه پوست

   بهترین روش های درمان خانگی لکه‌های سیاه پوست

  -روش-های-درمان-خانگی-لکه‌های-سیاه-پوست-www.20to20.ir_ بهترین روش های درمان خانگی لکه‌های سیاه پوست

   بهترین روش های درمان خانگی لکه‌های سیاه پوست

  مراقبت از پوست صورت یکی از مهمترین روش های حفظ جوانی و شادابی است و با داشتن پوست سالم یکی از مهمترین عوامل زیبایی می باشد .

  لک های پوستی یکی از آسیب های پوستی است که  ما با آن مواجه هستیم و شاید خیلی از روش ها را برای درمان و جلوگیری از ایجاد لک های پوستی امتحان کرده باشیم امانتیجه مطلوب حاصل نشده باشد .

  در اینجا نکات و روش های خانگی موثری را برای حل این مساله بیان میکنیم که با دانستن این نکات بتوانیم پوستی سالم و شاداب را داشته باشیم

   

  آب لیموی تازه:

  به جرات می‌توان گفت سریع ترین و آسان‌ترین روش برای درمان اینگونه لکه‌ها استفاده از آب لیموی تازه است. لیمو حاوی ویتامین C است که می‌تواند لکه‌های سیاه را روشن‌تر کند.

  لیموی تازه را بردارید و آبش را بگیرید. سپس یک پارچه نخی تمیز انتخاب کنید و با آب لیمو آغشته نمایید. به صورت مستقیم روی پوست بمالید.

  اجازه دهید آب لیمو خشک شود و سپس با آب تمیز، صورت خود را بشویید.

  برای حذف این لکه‌ها، آب لیمو را حداقل دوبار در هفته روی پوست اعمال نمایید.

  اگر پوست حساس و نازکی دارید، می‌توانید آب لیمو را با آب معمولی، گلاب یا عسل ترکیب کنید.

  -روش-های-درمان-خانگی-لکه‌های-سیاه-پوست2-www.20to20.ir_ بهترین روش های درمان خانگی لکه‌های سیاه پوست

  باتر میلک:

  باتر میلک یک ماده عالی برای خلاص شدن از شر لکه‌های سیاه روی پوست است. همانند آب لیمو، این ماده نیز به از بین رفتن لکه‌ها و روشن‌تر شدن پوست کمک می‌کند اما باتر میلک باعث سوزش پوست‌های حساس نخواهد شد.

  چهار قاشق چایخوری باتر میلک بردارید.

  دو قاشق چایخوری آب گوجه فرنگی تازه را به آن اضافه کنید.

  حالا دو ماده را با هم ترکیب کنید و روی صورت خود بگذارید.

  بعد از ۱۵ دقیقه آن را با آب تمیز بشویید.

  لاکتیک اسید موجود در شیر نیز می‌تواند به کاهش تدریجی لکه‌های موجود در پوست کمک کند و آن را به طور کلی روشن‌تر نماید. بنابراین اگر باتر میلک در اختیار ندارید می‌توانید یک پارچه نخی تمیز را به شیر آغشته کنید و روی لکه‌ها بگذارید.اینکار را روزانه تکرار کنید. شما می‌توانید با ترکیب شیر و عسل و قرار دادن آن به مدت ۱۰ دقیقه بر روی پوست نیز از مزایای آن بهره مند شوید.

  جوی دوسر:

  پودر جوی دوسر به عنوان لایه بردار پوست در نظر گرفته می‌شود.بنابراین شما می‌توانید ماسکی از جوی دوسر تهیه کنید و آن را روی پوست صورت قرار دهید.

  نصف پیمانه جوی دو سر را آسیاب کنید.

  سه الی چهار قاشق غذاخوری از آب لیموی تازه را بدان اضافه کنید تا خمیر یکدستی حاصل شود.

  آن را روی پوست اعمال کنید و با آب گرم بشویید.

  اگر نتوانستید جو را از روی صورت خود پاک کنید، از یک پارچه تمیز استفاده کنید. ابتدا پارچه را در آب فرو ببرید و به آرامی روی پوست خود بکشید. اینکار را یک الی دوبار در هفته تکرار کنید.

  3بهترین-روش-های-درمان-خانگی-لکه‌های-سیاه-پوست-www.20to20.ir_ بهترین روش های درمان خانگی لکه‌های سیاه پوست

  بادام:

  ۸ الی ۱۰ عدد بادام را در شیر خیس کنید و اجازه دهید شب در همین حالت باقی بماند.

  پوست آن را بکنید و آسیاب کنید.

  حالا یک قاشق چایخوری از پودر چوب صندل و نصف قاشق چایخوری از عسل را با بادام ترکیب نمایید.

  آن‌ها را خوب مخلوط کنید تا خمیر نرمی حاصل شود.

  روی پوست خود اعمال کنید.

  بعد از ۳۰ دقیقه آن را بشویید.

  چوب صندل:

  چوب صندل یک گزینه موثر دیگر برای درمان لکه‌های سیاه روی پوست است.

  ابتدا یک قاشق غذاخوری از پودر چوب صندل را با یک قاشق غذاخوری از گلیسرین و سه قاشق غذاخوری گلاب ترکیب کنید.

  ترکیب را روی پوست بگذارید و اجازه دهید چند دقیقه روی آن بماند.

  با آب ولرم صورت خود را بشویید.

  نکات مهم:

  بسته به تعداد فاکتورها، این درمان‌های خانگی ممکن است تنها چند مورد از لکه‌های سیاه را روشن کند و باعث از بین رفتن آن‌ها نشود. برای درمان موثرتر بهتر است به یک پزشک مراجعه کنید.

  لکه‌های جدید یا پوست‌های مختلف باید توسط پزشک متخصص مورد بررسی قرار گیرد تا شرایط موجود به طور کامل مشخص گردد.

  خرید ادکلن ماه تولد

  • علی صابری
  • ۰
  • ۰